Google Goggles - už žadné psaní, jen vyfoťte a vyhledejte

16. prosince 2009 v 22:26 | Ewka |  + PC NOVINKY
Google představuje vizuální vyhledávání, změny na Facebooku doprovází smíšené pocity a BenQ představuje novou čtečku e-knih. Vítejte ve Světě technických pokroků!

Video: Google Goggles - už žadné psaní, jen vyfoťte a vyhledejte

Google Goggles - vyhledávání pomocí obrázků pro Google Android
Dnes začínáme s velikánem jménem Google, který představil hned několik novinek. Psát dotazy pro vyhledávání na mobilním přístroji může být někdy pěkná otrava, proto minulý týden Google představil řešení - vyhledávací aplikaci Google Goggles pro Android. S touto aplikací vám stačí jen pořídit snímek a ten následně využít pro vyhledávání. Můžete si například vyfotit obal knihy a dohledat o ní další informace nebo zjistit podrobnosti o právě vyfoceném výtvarném díle. Při použití GPS navigace a kompasu vám dokonce stačí jen hledáčkem namířit na místo, o kterém se chcete dozvědět více. Google přiznává, že je projekt teprve v rané fázi, takže nemusí vždy fungovat zcela korektně a zvláště v případě běžných věcí zobrazit požadovaný výsledek. Aplikaci si lze zdarma stáhnout z Android Market.

Google Goggles

Vyhledávání v reálném času
Společnost představila i vyhledávání v reálném čase, díky kterému okamžitě vyhledáte čerstvé informace ze sítí jako Twitter, Facebook a aktuální titulky novinových článků a blogů. Celý princip funguje na nepřetržitém monitorování jedné miliardy rychle se měnících webů. Bing od Microsoftu umožňuje vyhledávání v reálném čase od října a stejným směrem se ubírá i vyhledávač Yahoo.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Borrow Loan Borrow Loan | E-mail | 8. července 2018 v 20:12 | Reagovat

Ako získat pôžicku vo výške 2% úrokovej sadzby s Victoriafinancier@outlook.com

     Prišiel som na internet, aby som vedel viac o tom, ako sa obrátit na banky alebo získat úver s nízkym kreditným skóre. Potom som našiel vela clánkov a clánkov na rôznych miestach, pretože Victoria Financier pomáha ludom, podnikom a organizáciám požicat 2% úrokovú sadzbu. S poznaním, ktoré som získal on-line, kontaktujem Victoria Financier s: Victoriafinancier@outlook.com, vysvetlil som svoju vlastnú. Požiadal som 60 000 dolárov, ale schválil som 40 000 dolárov a to bolo 40 000 dolárov, ktoré som dostal na svoj úcet. E-mail Victoria Financialist teraz s: Victoriafinancier@outlook.com

*Celé meno:_________

* Adresa: _________

*Telefónne císlo:_________

* Výška pôžicky: _________

Trvanie úveru: _________

*Krajina:_________

* Úcel úveru: _________

* Mesacný príjem: __________

* Povolanie __________

* Zvýšit: _________

* E-mail: _________

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama